Robotics Bulgaria  
Ехнатон
Ехнатон

ISR Europe 2022 ще се проведе през юни в Германия

54-ият международен симпозиум по роботика – ISR Europe 2022 ще се проведе в Мюнхен, Германия, от 20 до 21 юни 2022 г. Той ще протече успоредно с изложението automatica 2022.

ISR Europe 2022 ще предложи поглед върху най-съвременните технологии за роботи. Избраните теми на конференцията включват моделиране, планиране и контрол, както и компоненти и технологии или бъдещи приложения за промишлена и обслужваща роботика. 

Презентационният пакет Business Track ще предложи възможност на поканените лектори от индустрията да представят текущите разработки на продуктите. Програмата ще завърши със специалната сесия за финалистите на наградата IERA.

Повече информация и начини за кандидатстване можете да научите тук.

     
Източник: IFR, снимка: Dreamstime

Ключови думи: IFR   ISR Europe 2022   IERA   роботи  

Област: Роботика  

Подобни статии
Витто
Robodays
ШУНК Интек ЕООД

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ РОБОТИКАТА на специализирания портал Robotics-Bulgaria.com.  БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!


Последно от Предстоящо

Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта

© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.

  ФИРМЕНА ПУБЛИКАЦИЯВидео на седмицатаПродуктови офертиБизнесПредстоящоТехнологииПроектиСъбитиятаОбучения/СеминариРеализацииПазар
 

ОЩЕ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

IndustryInfo.BG

ПРЕПОРЪЧВАМ МАТЕРИАЛ


 
 
момент...