ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
27.01.2023 | Ще облагат ли роботите с данъци?
27.01.2023 | Нови възможности за финансиране на стартъпи в сектора на дроновете и роботиката
25.01.2023 | KUKA добави към гамата си KR FORTEC нови модели с товароносимост до 800 кг
20.01.2023 | MassRobotics обяви технологично предизвикателство с общ награден фонд от 40 хил. щатски долара
18.01.2023 | A3 организира серия от специализирани уебинари за роботика и автоматизация
На 23 и 24 януари т. г. във виртуален формат ще се състои 17-ото издание на международната конференция за облачни роботизирани системи ICCRS. Организатор на събитието е Световната академия за наука, инженерство и технологии (WASET), създадена през 2007 г., която ежегодно провежда множество тематични събития по цял свят и издава над 70 специализирани журнала.
Двудневната онлайн платформа в края на месеца ще представи последните иновации, тенденции, приложения, научноизследователски и практически разработки в сферата на облачната роботика (CR).
В обхвата на форума попадат теми като: облачни изчисления в контекста на роботизацията, софтуерно инженерство, дизайн и архитектура на CR решения, приложения на облачните технологии в индустриалната роботика, облачно базирани подходи при планиране, управление на движението и изпълнение на задачи, колаборация между множество роботи, автономни мобилни системи, медицинска и телероботика, разпределени облачни решения и др.
За участие в конференцията като зрител можете да се регистрирате тук.
Източник: WASETКлючови думи: WASET облачна роботика роботика облачни излисления индустриални роботи телероботика
Област: Роботика
Изложението ROBOTICS в Любляна се отлага за март 2023 г.
Нови възможности за финансиране на стартъпи в сектора на дроновете и роботиката
KUKA добави към гамата си KR FORTEC нови модели с товароносимост до 800 кг
MassRobotics обяви технологично предизвикателство с общ награден фонд от 40 хил. щатски долара
A3 организира серия от специализирани уебинари за роботика и автоматизация
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ РОБОТИКАТА на специализирания портал Robotics-Bulgaria.com. БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
21.03.2023 | Изложението ROBOTICS в Любляна се отлага за март 2023 г.
18.01.2023 | Клубът по роботика към ТУ-София стартира инициативата RoboTalks
22.12.2022 | Обявиха датите за следващото издание на ISR Europe
18.11.2022 | Уебинар ще разгледа ролята на универсалната оперативна съвместимост за бъдещето на роботиката
15.11.2022 | НБУ организира интердисциплинарен семинар за политиките, сигурността и бизнес възможностите в сферата на роботиката
21.03.2023 | Изложението ROBOTICS в Любляна се отлага за март 2023 г.
18.01.2023 | Клубът по роботика към ТУ-София стартира инициативата RoboTalks
22.12.2022 | Обявиха датите за следващото издание на ISR Europe
18.11.2022 | Уебинар ще разгледа ролята на универсалната оперативна съвместимост за бъдещето на роботиката
15.11.2022 | НБУ организира интердисциплинарен семинар за политиките, сигурността и бизнес възможностите в сферата на роботиката
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.